П`ятниця, 29.03.2024, 15:10

Федерація легкої атлетики Рівненщини  

Неофіційний сайт 

| RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Загальний форум » Проблеми Рівненського спорту? » Чи будуть в цьому році учасники Европ , Світів?
Чи будуть в цьому році учасники Европ , Світів?
VovanzДата: Вівторок, 24.02.2009, 21:51 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Статус: Offline
Я дивлюсь у нас в Рівному є чемпіони України ,призери , а чи в змозі вони відібратись на Европи ,Світи та там виглядати відповідно чи знову все зведеться до заробляння грошей? cool
 
Rom@shkaДата: Четвер, 26.02.2009, 09:47 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Для тих хто бігає довгі дистанції не суттєво їхати на Європу томущо грошей там великих не платять чим погано поїхати на марафон і виграти якихось там 10 кусків
smile smile smile


Просто адмін)
 
131kgДата: Четвер, 26.02.2009, 20:11 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
ага 10 кусочків нікому непомішає .....

Колега .... =)))
 
athleteДата: Вівторок, 03.03.2009, 02:17 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Модератори
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Серед дорослих реальні шанси поїхати на Європу та Світ мають В першу чергу Слободенюк. Майже немає шансів в Іверука і Гичуна. Але навіть, якщо і всі вони відберуться, то впевнений, що ні Іверук, ані Гичун точно, що ні куди не поїде. Воно їм не треба. Бо від того можна отримати задоволення лише в області печінки, а от як би пару рублів на їжу заробити... Тому погоджуюся з Ромою. Слободенюк, якшо і відбереться літом, то думаю, що поїде тільки на Універсіаду(він вроді ще там проходить).
Серед юніорів, то Земляк, Шнайдер - полюбому мають бути якихось лфіційних на міжнародних змаганнях. За решту, проаналізувавши результати із Сум, сумніваюся....
На зимову Європу з кросу, то багто людей мають шанси відібратися...(в нас кросменів вистачає0, але знову ж таки чи захочуть їхати ....


Кажу правду і нічого окрім правди...
 
VovanzДата: Вівторок, 03.03.2009, 22:23 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Статус: Offline
А чого так мало людей може відібратись ? В цьому році чемпіонат Світу серед юнаків ,ЕМОД, чемпіонат Европи серед юніорів , чемпіонат Европи серед молоді , всесвітня Універсіада та багато другіх офіцйних стартів , а людей немає Чемпіони України які отримують харчування, їздять на збори іноді не дешеві . А в другіх областях, я питав хлопців ситуація веселіша , навіть у Волинському селі де нема умов ситуація набагато краща . smile Мабуть не весело ми живемо . В другіх олбластях є люди які можуть захистити честь виду , а в Рівненській нема навіть призера Олімпади будь якої . Але ж можна готувати високого класу спортсменів в Рівному , як Скварук , Слободенюк ,Земляк ......... і все. Кажуть і до того були такі спортсмени як батько Колесниченко ,та ще хтось про них я дуже погано знаю. sick

VOVAN
 
131kgДата: П`ятниця, 13.03.2009, 15:33 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Неможу незгодитись звами " колеги " smile smile smile happy happy

Колега .... =)))
 
Форум » Загальний форум » Проблеми Рівненського спорту? » Чи будуть в цьому році учасники Европ , Світів?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz