Чи потрібен офіційний сайт Федерації легкої атлетики Рівненської області?
Всього відповідей: 214
Міжнародні змагання

Форма входу
Головна » 2009 » Вересень » 21 » V легкоатлетичний турнір памяті В. І. Завадського
V легкоатлетичний турнір памяті В. І. Завадського
22:20
null15 та 16 вересня в місті Рівне пройшов V легкоатлетичний турнір памяті В. І. Завадського.
У змаганнях взяли участь студенти ВНЗ III-IV рівнів акредитації зі Львова, Рівного, Луцька та Тернополя.
Програма змагань невелика: 4Х100 м та 4Х400 м та біг на 800 м серед чоловіків.

Рівняни були представлені двома ВУЗами: Міжнародний економіко гумонітарний університет ім. ак. С.Дем`янчука та Національний університет водного господарства та природокористування.

У запеклій боротьбі на чоловічих 4х100м спортсмени з МЕГУ зайняли 3 місце з результатом 44,5 сек(Кухта Ігор, Маринін Олег, Ковальчук Сергій та Новосилецький Роман), перше місце вибороли спортсмени зі Львова з рекордом змаганням 42,8 сек , на другій сходинці фінішували гості з Тернополя.

У жінок на цій самій дистанції перемогу здобули також львів`янки їхній результат 49,9 сек, на другому місці фінішували наші дівчата з МЕГУ(Лазарець Лілія, Колесниченко Олена, Миронюк Анна та Мартинюк Катерина).

На чоловічих 4х400м також була запекла бородьба між спортсменами з МЕГУ(Маринін Олег, Карпюк Олег, Полюхович Роман та Новосилецький Роман) та Львова, але більша частина спортсменів не повністю відновилась від попереднього виду і тому на  фініші першими були лвів`яни їхній результат 3,24,7сек -  став новим рекордом змагань, час наших легкоатлетів 3,25,3сек. Третіми фінішували спорстмени з НУВГП.

Потішили нас жінки в естафеті 4х400м - був єдиним видом з першим місцем, які виграли наші дівчата з МЕГУ(Лазарець Лілія, Колесниченко Олена, Шнайдер Оксана та Миронюк Анна), другими були спортсменки зі Львова.

На чоловічих 800м перемогу здобув Юхніч Юрій з ЛДУФК його результат 1,52,9 став новим рекордом змагань який декілька років ніхто не міг здолати, другим фінішував спортсмен з МЕГУ - Роман Полюхович його результат 1.56,9 сек.

Вітаємо спортсменів та тренерів з їхніми успіхами.

(На фото Олег Карпюк - учасник естафети 4х400м)

0
Доречі, 4х400 м серед чоловіків ми виграли не тому що в вас дехто не відновився після 800 м, а тому що були на той день просто сильніше.