Форма входу
Головна » 2009 » Липень » 13 » Молодь Рівненщини — двадцята...
Молодь Рівненщини — двадцята...
10:22
nullЛише десять легкоатлетів представляли Рівненщину на чемпіонаті України серед спортсменів 1987-89 років народження. На змаганнях, які проходили 2-3 липня у Донецьку, наша збірна області посіла двадцяте місце із 27 команд. За словами представника збірної Рівненської області на чемпіонаті Олега Зуєва, головне, що вплинуло на результат й підсумкове місце області на змаганнях — неповний склад команди Рівненщини з легкої атлетики. У старті брало участь десять атлетів, які дали області стільки ж залікових очок. А залікових результатів мало бути двадцять п'ять.

Кращий результат серед рівненських спортсменів продемонстрував Микола Калюш (тренер Олег Зуєв). Атлет в змаганнях з метання спису посів друге місце. Микола не зміг покращити свій кращий результат сезону 72 метри й 36 сантиметрів, запустивши снаряд вагою 800 грамів лише на 68 метрів й 40 сантиметрів.
У штовханні ядра рівнянин Юрій Симоненко (тр. Михайло Бугайчук та Максим Малимон) був третій. Тут він показав результат 15 метрів й 60 сантиметрів. У лідера змагань — Станіслава Сегеди із Сум результат 18,14м.
До списку призерів долучився й Ігор Кухта. Вихованець тренера Вадима Подолянка в змаганнях з бігу на 110 метрів з бар'єрами показав третій результат. Час атлета на фініші — 14 секунд й 99 сотих у забігах та 14,83с у фіналі.
За крок від п'єдесталу на дистанції 10000 метрів зупинився Сергій Ющищин. Вихованець Володимира Захожого пробіг двадцять п'ять кіл стадіоном РСК “Олімпійський” за 31 хвилину й 29 секунд, що на сорок секунд гірше його кращого особистого досягнення встановленого минулоріч у Києві.
Швидкий час і високу підсумкову позицію у змаганнях продемонстрував Роман Новосилецький (тр. Вадим Подолянко). Роман на дистанції 400 метрів показав час 48 секунд й 46 сотих. У фінальному забігові атлет фінішував шостим.
З особистим рекордом на вісімсотметрівці закінчив змагання Роман Полюхович. Підопічний Бориса Чулаєвського показав час 1 хвилина, 53 секунди й 75 сотих і посів 10 місце на чемпіонаті.
Виступала на всеукраїнському легкоатлетичному форумі й одна естафетна команда від Рівненської області. Так в естафеті 4х400м наші хлопці (Олег Карпюк, Юрій Павлюк, Роман Полюхович та Роман Новосилецький) посіли восьме місце. Час спортсменів на фініші — 3 хвилини, 20 секунд й 73 сотих.
В рамках змагань чемпіонату проводився ще й другий етап Кубку України. На цьому старті наша область була також представлена спортсменами. На стометрівці Олександр Погорельцев (тр. Сергій Черненков) з результатом 10 секунд і 53 сотих був п'ятим. А “бронзову” позицію Кубку посів на дистанції 5000м Олександр Бабарика (тр. Ярослав Нечипорець). Атлет, який виступає за команду Рівненщини, пробіг п'ятикілометровий відрізок за 14 хвилин, 48 секунд й 75 сотих.
Загалом виступ команди Рівненщини на молодіжному чемпіонаті України можна було б вважати добрим, якби не те, що збірна посіла двадцяте місце з 27 колективів. За Рівненську область цьогоріч виступало десять легкоатлетів, яких за ідеєю мало б бути двадцять п'ять. Зрозуміло, що знайти в нашій області 25 атлетів вікової групи “молодь” (20-23 роки), які б повноцінно та результативно представляли Рівненщину на змаганнях такого рівня, вкрай важко. Але хоча б продемонструвати прагнення це зробити варто вже наступного року. Це ж якось вдалося таким як Рівненська невеликим областям - Черкаській, Чернівецькій, Волинській, Хмельницькій, Житомирській, Тернопільській та іншим.