Форма входу
Головна » 2009 » Квітень » 17 » Рівненські марафонці у польському турне?
Рівненські марафонці у польському турне?
01:21
nullВ той час, як легкоатлетичний сезон для більшості легкоатлетів має лише розпочатися регіональними змаганнями, рівненські стаєри вже котрий тиждень продовжують дивувати спортивну громадскість високими місцями й результатами.
Після того, як Юрій Гичун виборов бронзову нагороду на чемпіонаті України з кросу, а Світлана Станко здобула високе четверте місце на напівмарафоні у Варшаві, ці відомі бігуни на довгі дистанції знову підтвердили свої високі титули. Їм знову підкорилися польські горизонти. Проте не тільки їм. До їх групи долучився й Михайло Іверук, який не так давно також святкував успіх – друге місце на Зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики в Сумах.
Усі вони дружньою компанією нещодавно завітали до польського міста Дамбровська Гурніча. Там проходив міжнародний напівмарафон, у якому вони не просто взяли активну участь, але й долучилися до розподілу головних нагород турніру. Найшвидше відрізок у 21 кілометр й 97,5 метри з рівненських атлетів й загалом на змаганнях здолав Юрій Гичун. Підопічний Ярослава Нечипорця пробіг напівмарафонську дистанцію за 1 годину, 6 хвилин й 26 секунд. Майже на хвилину від свого товариша відстав Михайло Іверук. Вихованець тренера Андрія Попеляєва, продемонструвавши час 1 година, 7 хвилин й 23 секунд, майже на сорок секунд обігнав кенійського бігуна Кіпроно Лагата, який був третім.
Не відстала від своїх співвітчизників й рівнянка Світлана Станко. Спортсменка, яку тренує Володимир Захожий, хоча й не продемонструвала свій кращий час, проте впевнено перемогла у змаганнях напівмарафону серед жінок. Світлана пробігла відрізок у понад 21 кілометр за 1 годину, 19 хвилин й 36 секунд. Свою найближчу переслідувачку – Кароліну Ракєч з польського Каліша рівненська легкоатлетка випередила на більше ніж 4 хвилини.
Вояж рівненських марафонців до Польщі можна вважати більш ніж успішним. Адже спортсмени завоювали найвищі нагороди на міжнародних змаганнях. Чекатимемо від них й подальших подібних «переможних турне».