Форма входу
Головна » 2009 » Червень » 23 » Євро результати, не євро країни ?
Євро результати, не євро країни ?
21:35
null18 червня в місті Варшава(Польша ) відбулись 4 міжнародні легкотлетичні дитячі ігри серед дітей 10-12 років . В цих змаганнях приймало в цьому році вісім збірних країн Євросоюзу це Латвія , Літва ,Єстонія ,Угорщина ,Чехія , Словатчина ,Польша та Україна . Хоча збірну України повинна була представляти в дійсності збірна , але за браком коштів Україну представляли всього три області це Тернопільска , Волинська , та Рівненська . Змагання проходили у троьх вікових групах 10-11- 12 років; від країни на кожний вид програми потрібно було виставити по одному учаснику . Хоча і збірна України виборола три медалі ,що у медальному заліку дозволило посісти команді шосте місце .Від Рівненської області Україну представляли шість учасників та Рівненські юні атлети не пасли задніх(серед юнаків 96 р.н) Границький Ігор (тр.Нечипорук І.А) у запеклій боротьбі з польськім спринтером посів друге місце програв поляку 3 сотих секунди та показав результат 7.89 , Кальницький Тарас (тр.Нечипорук І.А) у стрибках у довжину посів трете місце пропустивши у вперед угорця та представника Польщі стрибнувши на 5 метрів 35 сантиметрів . (Серед юнаків 1997р.н)Москалик Василь( тр. Романчук М.С.) посів четверте місце на дистанції 1000 метрів подолавши дистанцію за 3.19.56. Серед дівчат 1996 р.н Константінова Катерина ( тр.Дубіч В.П)на дистанції 60 метрів була п’ята з результатом 8.67 ,а серед дівчат 1997 р.н Рибчук Юля ( тр.Дубіч В.П) теж була п’ята з результатом 8.76.
Як на сьогоднішній день спорт України інтегрується в Євросоюз набагато швидше результатами спортсменів ніж умовами для тренувань Ці змагання стали можливими завдяки колишньому чемпіону Европи Маряну Вороніну(Польша ) з бігу на 100 метрів 10.01 та сприянню посольства України в Польші . Тим більш що на ціх змаганнях були присутні посли восьми країн учасниць змагань та Міністр спорту в Польщі . Змагання проходили на сучасній базі університету спорту в Варшаві , нажаль таких баз на Україні нема жодної .

Переглядів: 1245 | Додав: Rom@shka | Рейтинг: 5.0/1 |