Чи потрібен офіційний сайт Федерації легкої атлетики Рівненської області?
Всього відповідей: 214
Міжнародні змагання

Форма входу
Головна » 2009 » Травень » 5 » Легкоатлетичний «Кубок Рівного» з новими рекордами!
Легкоатлетичний «Кубок Рівного» з новими рекордами!
01:05
nullОдинадцять рекордів було встановлено на найтитулованіших змаганнях Рівненщини з легкої атлетики, які відбулися 25 та 26 квітня в обласному центрі. Долучилися до встановлення цих рекордних показників «Кубка Рівного» не тільки спортсмени Рівненщини, але й гості з Білорусі та Молдови, які командами приїхали на старт. Загалом же цьогорічний 36 за ліком міжнародний турнір зібрав на доріжках міського стадіону «Авангард» понад чотири сотні учасників, що представляли 34 команди України та близького зарубіжжя.

Серед одинадцяти встановлений рекордів, більше половини були показані спортсменами старшої вікової групи. В бігу на чотириста метрів Тарас Бібік з Чернівців продемонстрував час 50 секунд і 4 десятих. В метанні спису рівних не було вихованцю Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю Олександру Ничипорчуку. Підопічний тренерів Степана Янчука та Світлани Кожарко запустив снаряд на 67 метрів та 82 сантиметри. Середні дистанції з рекордним часом долала Мар’яна Грабовська. Вихованка СДЮШОР з легкої атлетики «Авангард» встановила кращі досягнення турніру на відрізках 800 та 1500 метрів. Спортсменка показала результати, відповідно, 2 хвилини, 14 секунд та 4.41,0. В бігу на 1500 метрів ж серед юнаків старшої вікової групи найкращим з рекордними секундами був Сергій Боканча з придністровського Тирасполя - 4.11,7. А в дівчаток найшвидшою за всі роки турніру на дистанції 100 метрів з бар’єрами була Олена Колесниченко (тренер Вадим Подолянко) з Рівненської ОДЮСШ. Час атлетки на фініші – 14,5 с.
У легкоатлетів 1994-95 років народження кращих результатів «Кубка Рівного» було встановлено також чимало. П’ять рекордних показників були продемонстровані в штовханні ядра і метанні спису серед юнаків, в бігу на 800 та 1500 метрів у дівчат та на дистанції півтора кілометри у хлопців. Так, аж два рекорди змагань встановив Максим Олексіюк з Бресту (Білорусь). Він штовхнув ядро на 14 метрів та 41 сантиметр, а також метнув диск на 47.40 м. «Дубль» по рекордах оформила і юна вихованка ОДЮСШ «Колос» (Рівне) Наталія Прищепа. Підопічна тренера Михайла Романчука оновила кращі результати турніру на дистанціях 800 (2.19,8) та 1500 метрів (4.50,6). Ще один вихованець Михайла Романчука Роман Савчук побив рекорд на дистанції 1500 метрів серед юнаків молодшої вікової групи. Тепер кращий час «Кубка Рівного» у цій дисципліні дорівнює 4 хвилинам, 23 секундам і 6 десятим.
Загалом же найкраще на турнірі виступила команда організаторів змагань – вихованці ОДЮСШ. Вони здобули аж дев’ять перемог. Серед легкоатлетів 1992-93 років народження у спринті – 100 та 200 метрів найсильнішим був Роман Лук’янчук (тренер Олег Машанєнков). Першою в бігу на 100 метрів з бар’єрами і 200 метрів у дівчат була Олена Колесниченко (тр. Вадим Подолянко). Як завжди сильними спортсмени ОДЮСШ були і в естафетному бігу. В дівчачій естафеті 4х100 метрів першу позицію для ОДЮСШ вибороли Анна Рухер, Олена Колесниченко, Іоланда Шавієр та Анастасія Грицюта. А в юнаків у естафеті 4х400 метрів перемогу здобули Сергій Смірнов, Роман Лук’янчук, Сергій Ковальчук та Владислав Гладієвський. Серед спортсменів 1994-95 років народження в чоловічому спринті знову не було рівних бігунам з ОДЮСШ. Сергій Смірнов переміг на дистанція 100 метрів. На двохсотметрівці перше місце посів Дмитро Каліш. Обох спортсменів тренує Наталія Чулаєвська. Кращою в потрійному стрибку була Іоланда Шавієр. Готував атлетку до старту тренер Ярослав Алембіта.
  nullВисокі результати та перемоги продемонстрували й інші вихованці легкої атлетики Рівненщини. Вихованка КОЛІСПу Юлія Яковчук посіла перше місце в метанні спису, а ще один учень Костопільского спортінтернату Тарас Поліщук переміг в стрибках у довжину. Швидкі секунди й перемоги здобули і легкоатлетки Рівненського СДЮШОРу «Авангард». Ольга Лисяк виграла фінальний забіг на 100 метрів, Катерина Климюк взяла перше місце на чотирьохсотметрівці. Вихованка тренера Валерія Дубича здолала одне коло дистанції за 1 хвилину і 2 десятих секунди.
  Організовувався міжнародний легкоатлетичний турнір обласним управлінням освіти та науки, відділом фізичної культури та спорту Рівненської ОДА, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому та Федерацією легкої атлетики Рівненщини. Спонсорами старту виступили ЗАТ «Речовий ринок», ТОВ «Рівнеопторг» та обласний осередок партії Народний Рух України, в особі Валентина Королюка. Провела змагання Обласна ДЮСШ.