Форма входу
Головна » 2009 » Березень » 9 » Новини з Турину...
Новини з Турину...
03:01

nullСьогодні, 8 березня, закінчився чемпіонат Європи з легкої атлетики в закритих приміщеннях. За здобутими нагородами збірна України фінішувала в Турині на 13-ій позиції.

Три срібні нагороди завоювала легкоатлетична дружина України на чемпіонаті Європи в закритих приміщеннях. Усі три призери туринського старту показали на доріжках та секторах «Овалу» свої особисті рекорди.

Перше срібло для нашої команди виборов броварчанин Віктор Ястребов у секторі для стрибків потрійним – 17м25см.

Згодом другою на дистанції 400 метрів серед жінок фінішувала киянка Наталка Пигида – 51.44сек. В заключний день програми на другу сходинку п’єдесталу піднявся запорізький семиборець Олексій Касьянов, котрий закінчив змагання з новим національним рекордом – 6205 очок.

За здобутими в Турині нагородами збірна України опинилася на 13-ому місці. Втім, ключовим фактором цієї позиції стала відсутність у наших атлетів золотих нагород. Приміром, 10-ту сходинку медального заліку розділили команди Туреччини та Бельгії, котрі завоювали у туринському «Овалі» лише по одній медалі, але найвищого ґатунку.
  18 нагород, десять із яких золоті, вибороли в Італії росіяни, котрі очолили підсумкову таблицю з чималим відривом від переслідувачів. На другій позиції – збірна Німеччини, в якої 10 медалей і 3 із них найвищого ґатунку. Третю позицію розділили французи та італійці. У кожної із цих команд по 6 призерів чемпіонату Європи, двоє із яких піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу.

Загалом представники 22-ох збірних повезуть туринські нагороди до своїх країн.

Переглядів: 833 | Додав: Rom@shka | Рейтинг: 0.0/0 |