Форма входу
Головна » 2009 » Березень » 5 » Станко і Фіськович в Польщі - на п’єдесталі
Станко і Фіськович в Польщі - на п’єдесталі
11:00

nullРівнянка Світлана Станко у своєму першому старті в новому році здобула перемогу. Підопічна тренера Володимира Захожого в польському місті Вязовня 1 березня виграла міжнародні змагання з напівмарафонського бігу (21 км 97,5 м).

Відразу кілька спортсменів з України приїхали на традиційний напівмарафон у місті Вязовня (Польща). Брали участь у старті й спортсмени з Рівненщини. Так, Світлана Станко з часом 1 година, 18 хвилин і сорок секунд була першою серед жінок на складній дистанції напівмарафону. Позаду досвідченої атлетки залишилися ще двоє українок – Лілія Фіськович і Віра Овчарук. Вони у змаганнях фінішували, відповідно, другою та третьою.

Про організацію змагань, перебіг забігу напівмарафону та про свій результат розповіла особисто кореспонденту «Спортивного ярмарку» Світлана Станко:
- Організатори змагань дуже серйозно підійшли до підготовки пробігу. Все було чудово сплановано. Нас добре прийняли.
Що ж до самого забігу, то в мене було кілька сильних суперниць, яких мені все ж вдалося перемогти. Результат, як для першого старту в цьому році, показала непоганий. За кілька тижнів треба буде бігти цю дистанцію вже десь на хвилину-дві швидше, але думаю мені це буде по силам. Цей старт розглядала, насамперед, як контрольні змагання при підготовці до нового сезону.

Ще один спортсмен, який представляє Рівненщину Сергій Фіськович (тренер Борис Чулаєвський) на тій самій дистанції в 21 кілометр й 97 з половиною метри, фінішував на «срібній» сходинці.

Час стаєра на фініші – 1 година, 7 хвилин і вісім секунд. Сергій менше ніж півхвилини програв сильному польському супернику. Із трьох українських спортсменів, які брали участь у забігу серед чоловіків Сергій був перший. Ще один наш співвітчизник Володимир Горбань дістався фінішу п’ятим.

Переглядів: 1007 | Додав: Rom@shka | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 4
4 131kg
0
Серьога розповідав що на якомусь старті в Польщі КОРОВУ в приз дають !!! smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile жесь !