Форма входу
Головна » 2009 » Лютий » 28 » Диск, спис і молот у рівнян летіли далеко…
Диск, спис і молот у рівнян летіли далеко…
13:28
Близько трьохсот учасників взяло участь у Зимовому чемпіонату України з метань, який проходив з 18 по 20 лютого в Ялті. Серед дев’ятнадцяти команд областей і двох колективів з Молдови та Таджикистану, змагалася на турнірі й дружина Рівненщини.

Найуспішніше на чемпіонаті виступили вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю(КОЛІСП), підопічні тренера Степана Янчука. Так, в метанні спису вагою 700 грам перемогу серед юнаків 1992 року народження та молодших здобув Дмитро Шеремет. Результат спортсмена – 61 метр і 55 сантиметрів. Менше ніж на півметра від свого колеги відстав ще один вихованець Янчука Олександр Ничипорук, який у змаганнях був другим. Сергій Бортник (тр. Степан Янчук) метнув спис на сьоме місце.

«Бронзове» місце на п’єдесталі посіла Юлія Яковчук (тр. Степан Янчук). Юна атлетка метнула шістсотграмовий спис на 42 метри й 53 сантиметри. Рівнянка Світлана Васильчук (СДЮШОР, тр. О. Зуєв, Н. Єлізарова), метнувши однокілограмовий диск на 34 метри й 62 сантиметри, зайняла четверте місце на чемпіонаті серед дівчат до 17 років. Ще один підопічний тренера Олега Зуєва Віталій Мамай (СДЮШОР) закинув дисковий снаряд(1,5 кг) на 41 метр й 32 сантиметри і посів третє місце серед старших юнаків.

Кращий результат на змаганнях у складі збірної Рівненщини показала Інна Саєнко. Вихованця тренера Андрія Скварука в дисципліні метання молоту (4 кг) продемонструвала результат в 64 метри рівно, що дорівнює нормативу майстра спорту України. Зі своїм результатом Інна посіла четверту сходинку на змаганнях і другу на чемпіонаті України, оскільки першою і третьою на цьому турнірі були представниці Молдови - сестри Заліна та Марина Маргієви.

В змаганнях у метанні спису серед юніорів четверте місце посів рівнянин Володимир Носков (СДЮШОР). Підопічний Олега Зуєва відправив вісімсотграмовий снаряд на 59 метрів і 38 сантиметрів.

Дев’яту сходинку на турнір зайняв Микола Калюш (СДЮШОР, тр. Олег Зуєв). Микола у метанні все того ж списа, показав результат 64,62 м. Юрій Симоненко (ОДЮСШ, тр. Михайло Бугайчук) у цій вправі був одинадцятим.

Із наших атлетів командних суперечках найкраще себе показала юнацька збірна області, яка посіла на чемпіонаті високе п’яте місце (188 пунктів). Гірше юнаків і дівчат виступили на національній першості доросла та юніорські команди Рівненщини. Вони посіли, відповідно, одинадцяте і тринадцяте місце.

Сергій Ющишин

Переглядів: 924 | Додав: Rom@shka | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 4
4 131kg
0
якщо ти біжиш , або метаєш по особистому результату то там уже нетак сутєво місце ...... а якщо середній твій результат і ти міг би бути в призах то ........ cool

3 athlete
0
Четвкерте - місце - хороша позиція для атаки. Тебе вроді списують з претендентів на перше місце але ти можеш в будь який момент вистрілити