Форма входу
Головна » 2009 » Січень » 30 » На Кубку України виграли дві бронзи
На Кубку України виграли дві бронзи
10:44

nullОдинадцяте місце із 27 команд областей посіла збірна команда Рівненщини на Кубку України з легкої атлетики. Зимові змагання «королеви спорту» пройшли в приміщенні спортивного манежу «Запоріжсталь» 26 та 27 січня в Запоріжжі.

Успішним можна назвати виступ команди області з легкої атлетики на Кубку України в приміщенні. Попри те, що у деяких видах програми не були представлені усі спортсмени топ-списку, наші атлети зуміли й без того посісти високі місця й, що більше радує, продемонструвати хороші результати.
Тримає марку юної лідерки рівненської дружини на всеукраїнських змаганнях Ольга Земляк. Вихованка тренера Олега Машанєнкова була третьою на дистанції 400 метрів.
Свій стабільний результат в потрійному стрибку продемонстрував і Василь Ніщик (тренер Ярослав Нечипорець). Спортсмен, пригнувши на 16 метрів і 4 сантиметри, зайняв «бронзове» місце п’єдесталу.
Вихованка легкої атлетики Рівненщини Оксана Шнайдер пробігла дистанцію 1500 метрів четвертою, а Сергій Фіськович (тр. Борис Чулаєвський) на трьох тисячах метрів із непоганим часом (8.22,17) був сьомим. Майстер спорту України Сергій Черненков (тр. Вадим Подолянко) на дистанції 60 метрів з бар’єрами також посів сьому сходинку. Ще один підопічний Вадима Подолянка Роман Новосилецький з часом 50 секунд й 11 сотих був дев’ятим.
На високих позиціях опинилися рівненські штовхальники ядра. Віталій Пархомець та Юрій Симоненко, яких тренують Михайло Бугайчук та Максим Малимон, показали відповідно п’ятий та четвертий результати. Віталій штовхнув снаряд на 15 метрів і 33 сантиметри, а Юрій перевершив свого колегу на шістдесят сантиметрів (15.96см).
Чималу кількість очок у скарбничку збірної області принесли й наші естафетні команди. Так, жіноча та чоловіча четвірки, змагаючись в естафетній гонці 200+400+600+800 метрів, зайняли відповідно четверте і п’яте місця.
Вартим уваги є і результат юного, перспективного стаєра Дмитра Сірука. Вихованець тренерів Валерія та Петра Дітлашків, пробігши 300 метрів за 8 хвилин, 31 секунду й 96 сотих, не потрапив до чільної десятки кращих бігунів на змаганнях у цій дисципліні.
Цікавим фактом Кубку України стало те, що за команду нашої області розпочав свої виступи Олександр Бабарика. Дніпропетровський стаєр, попередньо повідомивши федерацію легкої атлетики про зміну команди, й надалі має наміри продовжувати виступати за Рівненщину. Так на Кубку України Олександр, яким у Рівному опікується Ярослав Нечипорець, пробіг 3000 метрів за 8 хвилин і 24 секунди й посів дев’яту сходинку.
Досягнення спортсменів на Кубку України в приміщенні оцінив представник команди Рівненщини на змаганнях Валерій Дітлашок:
- Команда добре виступила. Одинадцяте місце і 327 очок – це, здається, кращий загальнокомандний результат, який здобувала наша збірна за останні роки. Шкода, що деяким спортсменам лише трішки не вистачило, щоб опинитися у заліковій дванадцяті й таким чином принести додаткові пункти команді. Але, зважаючи на те, що в складі збірної на Кубку не виступали ще двоє наших провідних спортсменів – Вадим Слободенюк та Віталій Ящук, можна очікувати на чемпіонаті України ще більших індивідуальних та командних успіхів.

Наступним випробуванням для легкоатлетів області стане національний чемпіонат, який проходитиме 19 та 20 лютого у Сумах.