Вівторок, 23.04.2024, 20:09

Федерація легкої атлетики Рівненщини  

Неофіційний сайт 

| RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Загальний форум » Скільки коштує підготовка професійного спортсмена? » Скільки коштує підготовка професіонального спортсмена? ((Наприклад олімпійського чемпіона))
Скільки коштує підготовка професіонального спортсмена?
Rom@shkaДата: Четвер, 26.02.2009, 09:55 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки коштує підготовка професіонального спортсмена?

Просто адмін)
 
131kgДата: Четвер, 26.02.2009, 20:29 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
хз ..... а звідки нам знати ? Я наприклад нневажаю себе професійеим спортсменом .... професійний спортсмен це той хто біжить або метає стабільно вище майстра ( спірту =) ) ........... Ну це моя така думка ...

Колега .... =)))
 
VovanzДата: П`ятниця, 27.02.2009, 21:43 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Статус: Offline
Я так рахую, на це впливають багато факторів . Умови чим гірші тим дорожче , тренер який отримує зарплату ,якшо отримувать копійки ( як наші тренери),то навіщо воно пртрібно, тренер повинен бути кваліфікованим . Фарма - не метан ,що коштує копійки, а щось друге........ . Та професіонал не той, що по майстру повинен метати ,бігати, а той що має великі навички , знання . А коли немає мізків ,то ніякі кошти не допоможуть стати чемпіоном .Мабуть це деякі фактори. smile smile smile smile

VOVAN
 
131kgДата: Середа, 04.03.2009, 12:44 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згідний !!! wink

Колега .... =)))
 
Форум » Загальний форум » Скільки коштує підготовка професійного спортсмена? » Скільки коштує підготовка професіонального спортсмена? ((Наприклад олімпійського чемпіона))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz